Lista produktów wg dostawcy: Dabur

Dabur zajmuje się produkcją kosmetyków, leków i produktów spożywczych tworzonych zgodnie z recepturami ajurwedyjskimi na bazie naturalnych składników. Strategia firmy Dabur opiera się na stałym doskonaleniu produktów oraz docieraniu do różnych zakątków świata ze swoją ofertą. Dabur nieustannie pracuje nad doskonaleniem technologii i receptur, z których korzysta, aby produkty zyskiwały wciąż nową, lepszą jakość.


Dabur oferuje bezpieczne, skuteczne, naturalne produkty, powstałe w wyniku syntezy szerokiej wiedzy o medycynie ajurwedyjskiej i znajomości nowoczesnych technologii. Firma aspiruje do tego, by zostać ogólnoświatowym liderem w produkcji naturalnych kosmetyków i produktów leczniczych. Ważnym elementem polityki firmy jest także dbanie o środowisko naturalne.


Firma Nitai jest dystrybutorem naturalnych produktów Dabur. Za naszym pośrednictwem możecie Państwo dokonać zakupów oryginalnych produktów tej marki. Jesteśmy pewni, że zdobędą Państwa zaufanie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów