Lista produktów producenta: Dabur

Firma swoją nazwę wzięła od: Doktor i Burman, czyli Dabur "":)"" Doktor w swojej aptece tworzył leki skuteczne i dostępne cenowo, dzięki czemu zgłaszali się do niego ludzie z różnymi schorzeniami. Bardzo szybko zostały doconiane preparaty oparte na ziołach.

Obecnie Dabur zajmuje się produkcją kosmetyków, leków i produktów spożywczych tworzonych zgodnie z recepturami ajurwedyjskimi na bazie naturalnych składników. Strategia firmy Dabur opiera się na stałym doskonaleniu produktów oraz docieraniu do różnych zakątków świata ze swoją ofertą. Dabur nieustannie pracuje nad doskonaleniem technologii i receptur, z których korzysta, aby produkty zyskiwały wciąż nową, lepszą jakość.

Dabur oferuje bezpieczne, skuteczne, naturalne produkty, powstałe w wyniku syntezy szerokiej wiedzy o medycynie ajurwedyjskiej i znajomości nowoczesnych technologii. Firma aspiruje do tego, by zostać ogólnoświatowym liderem w produkcji naturalnych kosmetyków i produktów leczniczych. Ważnym elementem polityki firmy jest także dbanie o środowisko naturalne.

Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów