Marki Jest 5 marek

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Dabur

  Firma swoją nazwę wzięła od: Doktor i Burman, czyli Dabur "":)"" Doktor w swojej aptece tworzył leki skuteczne i dostępne cenowo, dzięki czemu zgłaszali się do niego ludzie z różnymi schorzeniami. Bardzo szybko zostały doconiane preparaty oparte na ziołach.

  Obecnie Dabur zajmuje się produkcją kosmetyków, leków i produktów spożywczych tworzonych zgodnie z recepturami ajurwedyjskimi na bazie naturalnych składników. Strategia firmy Dabur opiera się na stałym doskonaleniu produktów oraz docieraniu do różnych zakątków świata ze swoją ofertą. Dabur nieustannie pracuje nad doskonaleniem technologii i receptur, z których korzysta, aby produkty zyskiwały wciąż nową, lepszą jakość.

  Dabur oferuje bezpieczne, skuteczne, naturalne produkty, powstałe w wyniku syntezy szerokiej wiedzy o medycynie ajurwedyjskiej i znajomości nowoczesnych technologii. Firma aspiruje do tego, by zostać ogólnoświatowym liderem w produkcji naturalnych kosmetyków i produktów leczniczych. Ważnym elementem polityki firmy jest także dbanie o środowisko naturalne.

 • Dr BETA

   W naszym sklepie oferujemy 100% olejki eteryczne BR BETA i kosmetyki z olejkami DR BETA wg autorów polskiej szkoły aromaterapii

  • Gwarancja europejskiej jakości
  • Jakość potwierdzona badaniami
  • Bezpośrednio z plantacji całego świata
  • Certyfikat Jakości Polskiego Towarzystwa Aromaterapeutycznego.
  • Właścicielem marki Dr Beta jest istniejąca na rynku od ponad 50 lat Pollena-Aroma
 • Hesh

  Firma Hesh jest jedną z bardziej rozpoznawalnych i cenionych firm wytwarzających  indyjskie kosmetyki naturalne.
  Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywa już od ponad 130 lat.
  Produkty wprowadzane na rynek przez firmę Hesh oparte są o tradycyjne, ajurwedyjskie receptury.
  Zioła używane do produkcji kosmetyków Hesh pochodzą z ekologicznych upraw i są starannie wyselekcjonowane nadając produktom ich niepowtarzalne działanie, które doceniają Panie na całym świecie.
  Unikalną cechą tych produktów jest szerokie spektrum działania. Kosmetyki te nie tylko poprawią nasz wygląd i samopoczucie, ale służą naszemu zdrowiu.
  W ciągu ostatnich dwóch dziesięcioleci, spółka konsekwentnie dąży do podniesienia jakości dostarczanych produktów i usług, które są cechą charakterystyczną firmy. Firma jest członkiem wielu organizacji promujących zdrowie, np.: ADMA (Ayurvedic Manufacturer’s Drug Association), CHEMEXCIL, IACCI, AISSCMA, BWC (Piękno Bez Okrucieństwa).

  0 produkty/ów

 • Khadi

  Oferujemy bogaty wybór oryginalnych indyjskich kosmetyków renomowanej firmy Khadi. Naturalne henny i farby do włosów, olejki do włosów oraz do masażu twarzy i ciała a także do kąpieli. Ziołowe balsamy, maseczki i peelingi, ręcznie wytwarzane mydła, relaksujące sole do kąpieli, żele do mycia ciała pod prysznicem, szampony na wyciągach z roślin indyjskich oraz intensywnie działające odżywki do włosów. Mamy także naturalne balsamy do ust z masłem shea i wiele innych produktów Khadi. Najlepsze indyjskie kosmetyki przygotowane według zasad ajurwedy. Wejdź i zamów od razu!

  0 produkty/ów

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów